PL EN IT RU
 


REGULAMIN
 

REGULAMIN

            Witamy Państwa serdecznie w naszym hotelu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 

 

 

1.       Gość Hotelu zobowiązany jest do okazania pracownikowi Recepcji dowodu tożsamości  w celu zameldowania. W przypadku odmowy, recepcjonista ma prawo odmówić wydania klucza do pokoju.

2.       Doba hotelowa trwa od godziny 12.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

3.       Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji.

4.       Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji.

5.       Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22:00 do 7:00. Zachowanie osób korzystających z usług Hotelu nie powinno zakłócać pobytu innych Gości. Hotel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która naruszyła tę zasadę.

6.       Hotel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin Hotelu wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym, Gości albo szkodę na osobie Gościa, pracownika Hotelu albo innych osób przebywających w Hotelu lub też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości czy funkcjonowanie Hotelu.

7.       Na terenie hotelu obowiązuje zakaz palenia papierosów oraz używania otwartego ognia (w szczególności w pokojach).

8.       Na terenie obiektu obowiązuje zakaz używania urządzeń grzewczych.

9.       Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych oraz zamknięcie okien i drzwi.

10.   Goście kończący pobyt w hotelu proszeni są o zamknięcie pokoi i zwrot kluczy w recepcji.

11.   Zwierzęta nie  mogą przebywać na terenie posesji.

12.   Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz - nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 złotych.

13.   Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy osób ich odwiedzających.

14.     Parking na terenie posesji jest przeznaczony wyłącznie dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

15.   Osoby nie zameldowane nie mogą przebywać w pokoju hotelowym.

16.   W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.

17.   Uprzejmie informujemy iż nie wyrażamy zgody na odtwarzanie muzyki na telewizorach znajdujących się w pokojach zlokalizowanych w naszym obiekcie.

18.   Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

19.  Polskie prawo stanowi, że w obiektach zbiorowego zakwaterowania regulamin ma moc prawa stanowionego.

 

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym hotelu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownej wizyty.

                                                          

 

 

 


Galeria

POKOJE

Do Państwa dyspozycji mamy pokoje 1,2,3 osobowe oraz apartamenty.

Więcej...

RESTAURACJA

Zapraszamy gości do spędzenia niezapomnianych chwil w naszej restauracji

Więcej...

SALA KONFERENCYJNA

Do Państwa dyspozycji posiadamy również trzy sale konferencyjne.

Więcej...

Hotel i Restauracja ASTOR

ul. Chorzowska 1
26-600 Radom
(48) 365 63 63
Dojazd do Hotelu Astor